PROJELER

Benim Zamansız GAP Stilim

Çocukluğumdan beri seyahat ettiğim her bir şehri, hafızamda ayrı bir nesne ile özdeşleştirmişimdir. Gördüğüm bir desen, okuduğum bir kitap, çektiğim bir fotoğraf, bazen de giydiğim bir parça… Benim için o nesneler birer anıya, birer ikona dönüşmüştür ve zamansızdır artık. Yaşadığım şehir olan İstanbul’a dair ise tek bir nesne hiçbir zaman bulamadım. Çünkü İstanbul o kadar renkli ki… Ben de bu yüzden İstanbul’dayken en sade, en ben halimle şehrin enerjisine ortak olmayı seviyorum. Bunu yaparken de enerjimin önüne geçmeyecek sade parçalar giymeyi tercih ediyorum. GAP’in sade çizgisi ve zamansız parçaları da işte bu ruh halimin yansıtıcısı adeta.

kucukmartha-gap-gapicpns-istanbul-2

Beyaz t-shirt, gömlek ya da bluz dolabımın olmazsa olmazıdır! Yaz – kış demeden giyebilirim. Altına da her tarzda pantolon giyebilirsiniz. İster üzerine şık bir ceket, altına topuklu giyin, ister spor ayakkabılarınızı ve deri ceketinizi giyip tamamlayın kombininizi… Sade olan iyi parçalar her zaman kurtarıcınız olur.

kucukmartha-gap-gapicons-istanbul-3

Güzel bir akşamüstü Karaköy’de GAP Icons projesi için yaptığımız çekimde de, hazırladığım kombinde üzerine sadeliğimi bozmadan şık aksesuarlar ya da takılar ekleyerek giydiğim parçaların enerjimin önüne geçmesini engellemiş oldum.

En güzel aksesuarınız gülüşünüzdür ! Siz de deneyin! Pişman olmayacaksınız 🙂

Sevgiler

Fotoğraflar: Çiseren Korkut Koç

 

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply