PROJELER SEYAHAT

FLORANSA’DA İYİ BİR GÜN / ONE FINE DAY IN FLORENCE

Bologna seyahatini planlarken, İtalya’dan bir sürü blogger ve işletmeci ile iletişime geçmiştik. Ama bu seyahatin beni son dakikada Floransa’ya getireceğini hiç düşünmemiştim! 🙂 O kadar güzel insanlarla karşılaşıyoruz ki çıktığımız yolculuklarda, çok mutlu oluyorum.

Bu sefer de, Ad Astra Hotel‘in misafiri olarak Floransa’da 1 gün geçirmeye davet edilmiştik. Programımızı hemen değiştirdik ve ilk durak olarak Floransa’yı ekledik. Burada yerel fotoğrafçı olan Sonya Lalla ile yolumuz kesişti ve biz de objektif karşısına geçtik. Her şey çok hızlı ama kendiliğinden, suyun yolunu buluşu gibi gelişiverdi. Bize de bu harika şehrin bu sefer farklı bir açıdan tadını çıkartmak düştü.

Sabah çok erken saatlerde Duomo’da Floransa Katedrali önünde, tüm güzel enerjisiyle bizi bekleyen Sonya Lalla ile buluştuk. Floransa’nın simgesi olmuş sokaklarında harika bir çekim gerçekleştirdik. Döndüğümüzde de bizi bu fotoğraflar sürpriz olarak karşılamış oldu. Bize de buraya, tatlı bir anı olarak koymak düştü. Eğer Floransa’ya giderseniz ve böyle harika bir anınız olsun isterseniz, mutlaka Sonya ile iletişime geçin, hatta selamımızı söyleyin. Biz birlikte hem çok eğlendik, hem de tatlı bir anımız oldu. Neden sizin de olmasın?

All photos have taken by the Photographer SONYA LALLA in Florence on 10th of March,2017.

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply